KONST / Litografier / Litografi 13038375
nr 1303 8375
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 20/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:13:01
27/1 19:49:59